• +3613208893

Iskolahívogató programok

2024. február 27. kedd 17 órától - Iskolabemutatás, és szülői ismerkedés leendő elsős tanítóinkkal
VÁLTOZÁS! 2024. március 5. kedd 9 órától - Nyílt órák, nyílt nap leendő elsős tanítóinkkal
2024. április 18. csütörtök, április 19. péntek Beiratkozás

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

1.a - Zsadányi Viktorné 1.b -  Németh Gyula

Budapest XIII. Kerületi

Tomori Pál Általános Iskola

Madárbarát Iskola

Tomori Pál Általános iskola csatlakozott a Magyar Madártani Egyesület által meghirdetett Madárbarát Iskola című programhoz. Madáretetők kihelyezésével, folyamatos működtetésével és téli időszakban madáretetéssel segítjük az iskola kertjébe látogató "tollas" barátainkat.

Örökös Ökoiskola

A projekt célja a gyerekek, diákok környezettudatosságának erősítése, a környezeti nevelési tevékenységek színvonalának és a Natura 2000 területek ismertségének növelése a köznevelési intézményrendszeren belül. Ehhez csatlakoztunk 2017-ben.
Közép-Pesti Tankerületi Központ
Székhely: 1149 Bp, Mogyoródi út 21.
Típus: tankerületi központ
Képviselő: dr. Házlinger György