2017-12-06
Büfépályázat
2017-11-30
Étkezés Januárra
2017-11-20
Ruhabörze a Tomoriban
2017-11-08
Étkezés DECEMBERRE
2017-11-05
Martinstag - Laternenumzug
2017-10-11
Nyitvatartási rend
2017-10-05
Belépés az ellenőrzőbe
2017-10-02
Módszertani levél a fejtetvességről
2017-10-02
Étkezés NOVEMBERBEN
2017-09-28
ÉTKEZÉS az őszi szünetre
2017-09-28
Letöltés - ÉTKEZÉS KÉRELEM - ŐSZI SZÜNETRE
2017-09-14
Tomori Kisokos
Összes hír

Iskolánk vezetősége

Budapest XIII. Kerületi Tomori Pál Általános Iskola

Igazgató:
Szelei Miklós szelei.miklos(kukac)tomoriiskola.hu történelem

Igazgatóhelyettesek:
Istenes Zsuzsanna
istenes.zsuzsanna(kukac)tomoriiskola.hu tanító, gyógypedagógus
Balogh Krisztián
balogh.krisztian(kukac)tomoriiskola.hu német, könyvtár

Tanárok

Botos Ibolya botos.ibolya(kukac)tomoriiskola.hu tanító, matematika
Magyar Kinga magyar.kinga(kukac)tomoriiskola.hu tanító, matematika
Pazos Vina Rita pazosvina.rita(kukac)tomoriiskola.hu tanár, angol
Péter Boglárka peter.boglarka(kukac)tomoriiskola.hu tanító, magyar
Dr. Végh József László vegh.jozsef(kukac)tomoriiskola.hu tanító, magyar, német
Artinger Krisztina
artinger.krisztina(kukac)tomoriiskola.hu tanító, tanár, magyar
Banadics Márta banadics.marta(kukac)tomoriiskola.hu tanító, tanár, magyar

Csiki László
csiki.laszlo(kukac)tomoriiskola.hu matematika, informatika
Csiki Ágnes
csiki.agnes(kukac)tomoriiskola.hu testnevelés
Dékány Adrienn dekany.adrienn(kukac)tomoriiskola.hu tanító, magyar
Fekete József fekete.jozsef(kukac)tomoriiskola.hu matematika, testnevelés, sakk

Gedő Szilvia gedo.szilvia(kukac)tomoriiskola.hu ének, erkölcstan
Gönczi Judit  gonczi.judit(kukac)tomoriiskola.hu matematika, informatika, fizika


Krivács Zsolt krivacs.zsolt(kukac)tomoriiskola.hu tanító, földrajz, angol
Kovály Viktor kovaly.viktor(kukac)tomoriiskola.hu  fizika, informatika
Lengyelné György Ibolya gyorgy.ibolya(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Ligetfalvi Tímea ligetfalvi.timea(kukac)tomoriiskola.hu tanító, gyógypedagógus
Marosi Beatrix marosi.beatrix(kukac)tomoriiskola.hu történelem
Molnár Mária Molly molnar.maria(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Molnár Zsuzsanna  molnar.zsuzsanna(kukac)tomoriiskola.hu földrajz, biológia
Nagy Ádám nagy.adam(kukac)tomoriiskola.hu testnevelés

Nagyné Pilissy Katalin pilissy.katalin(kukac)tomoriiskola.hu angol, német
Németh Gyula nemeth.gyula(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Pásztor Alma pasztor.alma(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Péterné Dóri Ibolya dori.ibolya(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Pintér Csaba pinter.csaba(kukac)tomoriiskola.hu testnevelés, földrajz
Rezsek Edina rezsek.edina(kukac)tomoriiskola.hu angol 
Sárdi Kinga sardi.kinga(kukac)tomoriiskola.hu tanító, informatika
Sipos Katalin sipos.katalin(kukac)tomoriiskola.hu tanító, magyar
Szarka Hajnalka szarka.hajnalka(kukac)tomoriiskola.hu rajz
Takács Erika takacs.erika(kukac)tomoriiskola.hu testnevelés
Hlatky Andrea hlatky.andrea(kukac)tomoriiskola.hu tanító, természetismeret
Wojtekovits Istvánné wojtekovits.istvanne(kukac)tomoriiskola.hu tanító, ének
Zsadányi Viktorné zsadanyi.viktorne(kukac)tomoriiskola.hu tanító

  

Főoldal Kapcsolat