2017-06-27
NYÁRI VEZETŐI ÜGYELET
2017-06-27
Tankönyvárusítás
2017-06-27
TANESZKÖZLISTA
2017-06-07
EBÉDBEFIZETÉS 2017 SZEPTEMBER
2017-05-30
NAPKÖZIS TÁBOR
Összes hír

Iskolánk vezetősége

Budapest XIII. Kerületi Tomori Pál Általános Iskola

Igazgató:
Szelei Miklós szelei.miklos(kukac)tomoriiskola.hu történelem

Igazgatóhelyettesek:
Istenes Zsuzsanna
istenes.zsuzsanna(kukac)tomoriiskola.hu tanító, gyógypedagógus
Balogh Krisztián
balogh.krisztian(kukac)tomoriiskola.hu német, könyvtár

Tanárok

Antóni Józsefné antoni.jozsefne(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Artinger Krisztina
artinger.krisztina(kukac)tomoriiskola.hu tanító, magyar
Banadics Márta banadics.marta(kukac)tomoriiskola.hu tanító, magyar
Bóér Ágnes
boer.agnes(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Csiki László
csiki.laszlo(kukac)tomoriiskola.hu matematika, informatika
Csiki Ágnes
csiki.agnes(kukac)tomoriiskola.hu testnevelés
Dékány Adrienn dekany.adrienn(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Fekete József fekete.jozsef(kukac)tomoriiskola.hu matematika, testnevelés, sakk
Fülöp Marianna fulop.mariann(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Gedő Szilvia gedo.szilvia(kukac)tomoriiskola.hu ének, erkölcstan
Gönczi Judit  gonczi.judit(kukac)tomoriiskola.hu matematika, informatika, fizika
Gotsák Andrea gotsak.andrea(kukac)tomoriiskola.hu tanító, történelem
Hajdók Zoltánné hajdok.zoltanne(kukac)tomoriiskola.hu matematika, info., háztartástan
Krivács Zsolt krivacs.zsolt(kukac)tomoriiskola.hu tanító, földrajz, angol
Kovály Viktor kovaly.viktor(kukac)tomoriiskola.hu  fizika, informatika
Lengyelné György Ibolya gyorgy.ibolya(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Ligetfalvi Tímea ligetfalvi.timea(kukac)tomoriiskola.hu tanító, gyógypedagógus
Marosi Beatrix marosi.beatrix(kukac)tomoriiskola.hu történelem
Molnár Mária Molly molnar.maria(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Molnár Zsuzsanna  molnar.zsuzsanna(kukac)tomoriiskola.hu földrajz, biológia
Nagy Ádám nagy.adam(kukac)tomoriiskola.hu testnevelés
Nagy Valter nagy.valter(kukac)tomoriiskola.hu néptánc
Nagyné Pilissy Katalin pilissy.katalin(kukac)tomoriiskola.hu angol, német
Németh Gyula nemeth.gyula(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Pásztor Alma pasztor.alma(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Péterné Dóri Ibolya dori.ibolya(kukac)tomoriiskola.hu tanító
Pintér Csaba pinter.csaba(kukac)tomoriiskola.hu testnevelés, földrajz
Rezsek Edina rezsek.edina(kukac)tomoriiskola.hu angol 
Sárdi Kinga sardi.kinga(kukac)tomoriiskola.hu tanító, informatika
Sipos Katalin sipos.katalin(kukac)tomoriiskola.hu tanító, magyar
Szarka Hajnalka szarka.hajnalka(kukac)tomoriiskola.hu rajz
Takács Erika takacs.erika(kukac)tomoriiskola.hu testnevelés
Hlatky Andrea hlatky.andrea(kukac)tomoriiskola.hu tanító, természetismeret
Wojtekovits Istvánné wojtekovits.istvanne(kukac)tomoriiskola.hu tanító, ének
Zsadányi Viktorné zsadanyi.viktorne(kukac)tomoriiskola.hu tanító

  

Főoldal Kapcsolat