2017-10-11
Nyitvatartási rend
2017-10-05
Belépés az ellenőrzőbe
2017-10-02
Módszertani levél a fejtetvességről
2017-10-02
Étkezés NOVEMBERBEN
2017-09-28
ÉTKEZÉS az őszi szünetre
2017-09-28
Letöltés - ÉTKEZÉS KÉRELEM - ŐSZI SZÜNETRE
2017-09-14
Tomori Kisokos
2017-09-06
EBÉDBEFIZETÉS OKTÓBERRE
Összes hír

Kiemelkedő eredmények


Archive

Sikereink,

Kiemelkedő eredményeink

2015 – 2016

 

március - április

Labdarúgás, II. korcsoport, kerületi 2. helyezettek:

Édes Bence, Nagy Kornél, Szabó László, Simon Szabolcs, Varga Levente, Hajdú Márk, Kovács Iván, Necula Krisztián, Sándor Vince, Kiss Ábel, Szabó Bálint

Labdarúgás, Kerületi Diákolimpia, Kispályás Labdarúgó Kupa, III. korcsoport 1 .helyezettek

Sós Gábor, Faragó Hunor, Kovács Patrik, Rácz Béla, Eszes Norbert, Pusztai Dominik, Romvári Balázs, Szalai Márton, Juhász Bence, Katona Noel


 

Atlétika többpróba, Kerületi Diákolimpia, I. korcsoport, 2. helyezettek

Roczkov Aisa, Faragó Kincső, Csáki Léna, Kis Dorottya, Pintér Piros, Magai Renáta

 

Atlétika többpróba, Kerületi Diákolimpia, III. korcsoport, 2. helyezettek, valamint Atlétika, Diákolimpia, összetett csapatverseny, III. korcsoport, Budapesti Döntő, 5. helyezés

Sárkány Petra, Káldi Noémi, Dávid Noémi, Jurák Laura, Galla Johanna, Kovács Mirtill

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x395/13151611_1696056780611853_7920175771649406909_n.jpg?oh=4b9adfa165c85b6d90c60cb2d817f544&oe=57D88D9F


 

Gumiasztal „B”, Diákolimpia, országos döntő, II. korcsoport, 4. helyezett

Faragó Kincső 3. a

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/13095768_231902090508599_9148939924811277145_n.jpg?oh=8d113b6c9c473ba4dde09260a9e15d3a&oe=57D26CE6

Atlétika többpróba, Kerületi Diákolimpia, II. korcsoport, 1. helyezett:

Mátravölgyi Anna, Aradi Imola, Hepp Dorottya, Palkó Janka, Sperka Jázmin, Pacsai Fanni

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtl1/v/t1.0-9/13124787_231902100508598_2886269057470911918_n.jpg?oh=987ca7cb6ccd465df7466546723d40fc&oe=579EE21B&__gda__=1470000294_b54bd85d9dda5694a992761e27e3b575


 

Kenguru Matematika verseny, országos 3. helyezett, Ady matematika verseny, kerületi 2. helyezett
Tóth Kata, 5. o

Ady matematika verseny, kerületi 2. helyezett

Szalai Márton, 6.o


 

Ady matematika verseny, kerületi 1. helyezett

Ferenczy Réka

Ady matematika verseny, kerületi 2. helyezett

Horváth Borka


 

Ady matematika verseny, kerületi 3. helyezett

Gajdos Milla

Atlétika, kerületi 2. helyezettek

Kiss Ábel, Garai Bence, Burány Mihály, Vörös Bence, Nikolai Miklós, Nagy Nándor, Roczkov Attila, Szabó László, Sándor Vince, Necula Krisztián, Simon Szabolcs, Kovács Iván

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/13095893_231901643841977_7711800170532887269_n.jpg?oh=b1e18f99895e7dc1380fca0431320b62&oe=57E6D284https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/13124472_231901593841982_2482870590376514070_n.jpg?oh=8773e0589ce10903a11b47346cf44236&oe=57DBF5DD&__gda__=1469670839_cb999c909c81647d12170d1ba049534f


 

Atlétika, kerületi 2. helyezettek

Kovács Patrik, Juhász Bence, Romvári Balázs, Rácz Béla, Szalai Márton, Pusztai Dominik

Atlétika, váltófutás, budapesti 2. helyezettek

Sárkány Petra, Káldi Noémi, Jurák Laura, Dávid Noémi

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpl1/v/t1.0-9/13178659_1694413687442829_812374857021583442_n.jpg?oh=91ac785872c77c476f0b3ff8e0655387&oe=57D70332&__gda__=1473360574_6d1b8f0ce599a209c8acbc89db5ec225


 

Matematika, kerületi 4. évfolyam 4. helyezett

Mayer Balázs

Zrínyi Ilona matematika verseny, budapesti 2. helyezett

Harhai-Tóth Zsófia, 2.a


 

Játékos sportverseny, kerületi 3. helyezettek:

Aradi Imola, Szabó László, Simon Szabolcs, Nagy Kornél, Hepp Dorottya, Madarász Boglárka, Necula Krisztián, Sándor Vince, László Flóra, Mátravölgyi Anna

Labdarúgás, kerületi 3. helyezett

Garai Levente, Nagy Zoltán, Sárkány Roland, Kovács Patrik, Faragó Hunor, Rácz Béla, Soós Gábor, Eszes Norbert, Pusztai Dominik


 

Kerületi népdaléneklési verseny 2. helyezett

Csáki Luca 3.a

**************************************************************************

Január-Február 


Kerületi EÖTVÖS LORÁND MATEMATIKA EMLÉKVERSENY

IV. hely, és kerületi INFORMATIKA VERSENY I. hely

Tóth Kata (5.o.)

Kerületi EÖTVÖS LORÁND MATEMATIKA EMLÉKVERSENY

II. hely

Lambert Kristóf (5.o.)

Kerületi NÉMET VERSMONDÓ VERSENY

I.hely

 

Nagy Kornél (4.a)

Kerületi SZÉPÍRÓ verseny

II. és III. hely

Kaszonyi Panka (2.b), Lénárd Anna (6.a)

Észak-Pesti BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI

CSAPATVERSENY V. hely

 

László Bálint, Tóth Ambrus

Mátyás Rómeó, Szalai Márton

(6.a)

Észak-Pesti BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI

CSAPATVERSENY VIII. hely

 

Sós-Hegedűs Zsófia, Kovács Mirtill, Krivács Kristóf, Tóth Kata

(5.o.)

 

Kerületi ERGOMÉTER VERSENY

II. és III. hely

 

Hepp Dorottya (4.a), Rábavölgyi Lili (6.a)

Kerületi KÉMIA VERSENY

II. hely

Gajdos Milla (8.o.)

Kerületi INFORMATIKA VERSENY

III. hely

Krivács Kristóf (5.o.)

november

Bolyai matematika verseny – budapesti hatodik helyezett

Ferenczy Réka

8. o.

Horváth Borka

8. o.

Krivács Zsófia

8. o.

Gajdos Milla

8. o.


Bólyai anyanyelvi csapatverseny – Budapest – észak pesti körzet első helyezett

Szilágyi Anita 3. o, Molnár Anna 3. o, Szuromi Kovács Blanka 3. o, Rigó Mariella 3. o


 

december

Löwenzahn – német országos online verseny első helyezett

Tóth Kata 5. o

Löwenzahn – német országos online verseny harmadik helyezett

Tóth Ambrus 6.o

On-Lion – angol országos online verseny első helyezett

Kovács Fanni 6.o

On-Lion – angol országos online verseny harmadik helyezett

Soós Marcell

Berzsenyi kerületi matematika harmadik helyezett

Horváth Borka

Balázs Judit emlékverseny – kerületi matematika – harmadik helyezett

Faragó Hunor

Bolyai Észak – pesti körzet - matematika csapatverseny – hatodik helyezett

Gajdos Milla, Ferenczy Réka, Krivács Zsófia, Horváth Borka

Babits Kupa – területi magyar verseny harmadik helyezett

Gajdos Milla


Kerületi népdaléneklési verseny - I korcsoport – ezüst minősítés

Csintalan énekegyüttes – Mátravölgyi Anna, Agócs Angéla, Tóth Kata, Füleki Lili, Juráncsik Bettina, Káldi Noémi, Kovács Mirtill, Csáki Lili, Bánfi Anna, Marton Eszter, Sós-Hegedűs Zsófia

  

Főoldal Kapcsolat