BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY ÉSZAK-PESTI FORDULÓ

=== 2015-2016 ===

 

 

Hamarosan ;)

 

 

 

 


=== 2014-2015 ===

    Kerületi DIÁKOLIMPIA VERSENY BOWLING

I.hely

Nagy Boglárka 7.o.

 

Kerületi MATEMAITKA VERSENY

I.hely

Kovács Enikő 8.o.

 

Kerületi NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

 I.hely

 Kiemelt arany minősítés

 Réthy Kinga 6.o.

 

 

 

            Kerületi NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

                  I.hely

Kiemelt arany minősítés

              Kokas Gáspár, Polgár Máté, Szalai Márton, Tóth Ambrus (5.o.)

 

 

 

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY (észak-pesti forduló)

III. hely

   Wágner Marcell, Krivács Zsófia, Gajdos Milla, Horváth Borka (7.o.)

 
   

 

ZÖLDIKE kerületi TERMÉSZETISMERET VERSENY

 I. hely

 

            Soós Marcell, Krivács Kristóf, Tóth Kata, Füleki Lili (4.o.)

 




 



 

=== 2013-2014 ===

 

Kerületi EÖTVÖS LORÁND MTEMAIKA EMLÉKVERSENY

I. hely

 

Esztári Zsombor (5.o.)

 

 

 

Kerületi BERZSENYI DÁNIEL MATEMATIKA

TEHETSÉGGONDOZÓ VERSENY

 

Réthy Benedek III. hely, Keresztesi Anna II.hely (7.o.)

 

 

 

BABITS KUPA matematika

III. hely

 

Nagy János (8.o.)

 

 

 

 

Nefelejcs énekegyüttes

KERÜLETI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

ezüst minősítés

 

Réthy Kinga, Bencze Stefánia Bíró, Bianka, Fejes Nadin, (5.o.)

 Vassányi Réka, Ferenczi Réka (6.o.)

 

 

Rózsabimbók énekegyüttes

KERÜLETI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

ezüst minősítés

 

Gondos Szabina, Füleki Boglárka, Sovák Panna,

Réthy Mónika, Incze-Szabó Abigél

és Kovács Bálint „menedzser” (8.o.)

 

 

 

 

 

Kerületi NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

kiemelt arany minősítés

 

Réthy Kinga (5.o.)

 

 

 

Kerületi ANGOL VERSMONDÓ VERSENY

III. hely

 

Ferenczi Réka (6. o.)

 

 

 

Kerületi NÉMET VERSMONDÓ VERSENY

II. hely

 

Wágner Marcell (6.o.)

 

 

 

Jó tanuló jó sportoló: ESZTÁRI ZSOMBOR (5.o.)

(kitűnő tanulmányi eredmény és budapesti Dzsudó 1. hely)

 

Kiemelkedő sporteredményeiért: MAJOSHÁZI BARBARA (8.o.) 

 (EB II. hely - atlétika)

 

Kiemelkedő Diákolimpiai eredmény CSAPATBAN: 5-6.o. focicsapatunk

 (BUDAPESTI II. hely) Gyuricza Gergő, Garai Levente, Soós Olivér, Kis Márk, Réthy Benedek Mátrai Zsolt, Nagy János

Pintér Csaba testnevelő tanár

 

 

=== 2012-2013 ===

 (pdf:  12)

2013

 

KERÜLETI MATEMATIKAVERSENY

I. hely

Réthy Benedek (5.o.)

 

 

 

KERÜLETI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

I. hely

Réthy Kinga (4.o.)

 

 

KERÜLETI HELYESÍRÁSI VERSENY

I. hely

Esztári Zsombor (4.o.)

 

 

 

NEMZETKÖZI KENGURU MATEMATIKAVERSENY

Országos I. hely

Zaharov Viktória (4.o.)

 

 

 

 

KERÜLETI SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

I. HELY

 

OÁTV NÉMET NYELVI VERSENY

II. HELY

 

Márton Kata (7.b osztály)

 

 

 

 

KERÜLETI PRÓZAMONDÓ VERSENY

II. HELY

 

Májer Péter (6.a osztály)

 

 

 

 

 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY BUDAPEST 2. régióban

VIII. hely Réthy Benedek (5.o.), VII. hely Dina Tamás (8.b), IX. hely Faragó Hunor (3.a)

VIII. hely Selmeczki Máté (5.o.)

 

 

 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY BUDAPEST 2. régióban

ÖSSZESÍTÉSBEN AZ ISKOLÁK KÖZÖTT

IV. HELY

 

Dina Tamás (8.b), Márton Kata (7.b), Májer Péter (6.a), Réthy Benedek (5.o.), Selmeczki Máté (4.o.), Faragó Hunor (3.a)

 

 

 

_________________________________________________

 

2012.

(pdf)

 

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY ÉSZAK-PESTI FORDULÓ

III. hely

Nagy Anna, Krivács Zsófia, Horváth Borka, Réthy Benedek (5. évfolyam)

 

 

 

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY ÉSZAK-PESTI FORDULÓ

IV. hely

Markót Boglárka, Mátravölgyi Zsófia, Dina Tamás, Cseri Bálint (8. évfolyam)

 

 

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY ÉSZAK-PESTI FORDULÓ

IV. hely

Gajdos Milla, Krivács Zsófia, Horváth Borka, Kovács Márton (5. évfolyam)

 

 

 

BABITS-KUPA  8. évfolyam

matematika  I. hely és informatika II. hely

Dina Tamás

 

 

 

FORRAI KÖZÉPISKOLÁBAN MEGRENDEZETT „ENGLISH ADVENTURE” ANGOL Csapatverseny Különdíjban részesült

Dina Tamás, Fejér Balázs, Mindák Barna (8. évfolyam)

 

 

 

BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM MATEMATIKA TEHETSÉGGONDOZÓ MŰHELY által szervezett XIII. kerületi matematikaverseny

I. hely

Markót Boglárka (8. évfolyam)

 

 

 

BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM MATEMATIKA TEHETSÉGGONDOZÓ MŰHELY által szervezett XIII. kerületi matematikaverseny

II. hely

Nagy János (7. évfolyam)

 

 

 

„RÓZSABIMBÓK ÉNEKEGYÜTTES” ker. NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENYEN

ARANY minősítést kapott

Füleki Boglárka, Garadnay Berta, Gondos Szabina, Incze-Szabó Abigél, Réthy Mónika, Sovák Panna (7. évfolyam)

 

 

 

„CSICSERGŐK ÉNEKEGYÜTTES” ker. NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENYEN

EZÜST minősítést kapott

Árokszállási Gábor, Boris Alexandra, Ferenczy Réka, Harsányi Réka, Horváth Borka, Kiss Tünde, Nagy Albert, Nagy Anna, Romvári Noémi, Vassányi Réka (5. évfolyam)

 

 

 

„ÉNEKES KISEGYÜTTES” ker. NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENYEN

EZÜST minősítést kapott

Vassányi Réka, Romvári Noémi (5. évfolyam)

 

 

Ker. NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENYEN

BRONZ  minősítést kapott Nagy Anna (5.évfolyam)